निर्वाचन आयोग
संबिधान सभा सदस्य निर्वाचन, २०७०
निर्वाचन क्षेत्र अनुसार अग्रस्थानमा रहेका ३ उम्मेदवारहरु

 
Friday 06th of December 2013 11:23:40 AM
 जिल्ला : ताप्लेजुंग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
भुपेन्द्र थेबे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु ७४३४ निर्वाचित
लिला देवी बोखिम लिम्बु नेपाली काँग्रेस ४८ ७२९५
सञ्चपाल मादेन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४१ पु ६२७९
 जिल्ला : ताप्लेजुंग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
डम्बरध्वज तुम्बाहाम्फे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु ७०३४ निर्वाचित
प्रताप प्रकाश हाङगाम नेपाली काँग्रेस ६० पु ४८७४
टंक आङबोहाङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३३ पु ४५५७
 जिल्ला : पाँचथर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
गणेश कुमार काम्बाङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु १३०८२ निर्वाचित
नरेन्द्र कुमार केरुङ्ग नेपाली काँग्रेस ४१ पु ११५१८
आइन्द्र कुमार केरुङ्ग एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३८ पु ३०९२
 जिल्ला : पाँचथर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
भीष्म राज आङदेम्बे नेपाली काँग्रेस ४९ पु ११८३९ निर्वाचित
डम्बर सिं सम्बाहाम्फे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ९१७९
पदम सुन्दर लावती राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ७५ पु ४९४३
 जिल्ला : इलाम   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
झलनाथ खनाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६४ पु १७३४२ निर्वाचित
हिमालय कर्मचार्य नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५५२७
देवेन्द्र कुमार राई सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल ५३ पु ४५२९
 जिल्ला : इलाम   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुवास चन्द्र नेम्बाङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६१ पु १४९३० निर्वाचित
भेष राज आचार्य नेपाली काँग्रेस ४९ पु १२८२८
रमेश कुमार लिङदेन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५१ पु ४६४८
 जिल्ला : इलाम   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
केशव थापा नेपाली काँग्रेस ५४ पु १५८६८ निर्वाचित
टेक बहादुर राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६४ पु १३७०७
धिरेन्द्र शर्मा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ३७४५
 जिल्ला : झापा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रविन कोइराला नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १७२२९ निर्वाचित
विश्व प्रकाश शर्मा नेपाली काँग्रेस ४४ पु १६५४०
बोधराज दाहाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ६८५८
 जिल्ला : झापा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुधिर कुमार सिवाकोटी नेपाली काँग्रेस ६३ पु १३५५४ निर्वाचित
पवित्रा निरौला (खरेल) नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० १२८२५
पूर्ण प्रसाद राजवंशी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४८ पु १०१०८
 जिल्ला : झापा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कृष्ण प्रसाद सिटौला नेपाली काँग्रेस ६४ पु १४३५५ निर्वाचित
राजेन्द्र प्रसाद लिङदेन राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ४९ पु ९२५३
वसन्त कुमार बानिया नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३६ पु ६४६२
 जिल्ला : झापा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
प्रेम बहादुर गिरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु २२१५९ निर्वाचित
उद्धव थापा नेपाली काँग्रेस ५६ पु २०१७७
पुरुषोत्तम चुडाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३१ पु ६६४८
 जिल्ला : झापा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
केशब कुमार बुढाथोकी नेपाली काँग्रेस ६९ पु १६५८७ निर्वाचित
लाल प्रसाद सावा लिम्बु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १६३४७
झलक बहादुर मगर एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३८ पु ९१७२
 जिल्ला : झापा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दिपक कार्की नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु ११३२६ निर्वाचित
राम कुमारी पौडेल नेपाली काँग्रेस ५६ ८२७२
पुष्प लाल ढकाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु ७५००
 जिल्ला : झापा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ७
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
के.पी. शर्मा ओली नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६२ पु १९२८७ निर्वाचित
सुरेश कुमार योङगया नेपाली काँग्रेस ५० पु ११०४१
राम कुमार थापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ६० पु ९३३५
 जिल्ला : संखुवासभा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
तारा मान गुरुङ्ग नेपाली काँग्रेस ५० पु ९४१५ निर्वाचित
हेम राज घिमिरे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु ८९४६
इन्द्र हाङ्ग राई एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३१ पु ४४३८
 जिल्ला : संखुवासभा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दिपक खड्का नेपाली काँग्रेस ४२ पु ११५५२ निर्वाचित
राजेन्द्र प्रसाद गौतम नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु १०९७३
राजेन्द्र कुमार किँराती (जिमी) एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) २९ पु ४२९३
 जिल्ला : तेर्हथुम   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
भवानी प्रसाद खापुङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १५१११ निर्वाचित
तुलसी सुव्वा नेपाली काँग्रेस ५९ पु १३१०८
दुर्गा प्रसाद चापागाँई एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३१ पु ५८३७
 जिल्ला : भोजपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कृपासुर शेर्पा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६२ पु ११४५० निर्वाचित
धर्म राज राई नेपाली काँग्रेस ४८ पु ८९७०
अजम्बर राई(काङमाङ) सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल ४६ पु ४०६६
 जिल्ला : भोजपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शेरधन राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४३ पु ११९२७ निर्वाचित
सुदन किराँती एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ७४४४
बाल कृष्ण थापा नेपाली काँग्रेस ६१ पु ६३५३
 जिल्ला : धनकुटा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
टिका राम चेम्जोङ्ग लिम्बु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १०९५३ निर्वाचित
अजित नारायण सिहं थापा नेपाली काँग्रेस ७१ पु ७४४८
हेम राज भण्डारी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३८ पु ४७९७
 जिल्ला : धनकुटा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुनिल बहादुर थापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५४ पु १००९३ निर्वाचित
राजेन्द्र कुमार राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु ९६३७
हरिराज खेवाहाङ्ग लिम्बु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४५ पु ४२८६
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
ऋषिकेश पोखरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १४००० निर्वाचित
आमोद प्रसाद उपाध्याय नेपाली काँग्रेस ७७ पु १०९४०
गणेश प्रसाद उप्रेती एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ६५०१
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
चण्डि प्रसाद राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १४५१६ निर्वाचित
शेखर चन्द्र थापा नेपाली काँग्रेस ४८ पु १११४४
कुमार प्रसाद पौडेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५१ पु ५४८७
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दिलिप खवास गच्छदार नेपाली काँग्रेस ५२ पु १२९८४ निर्वाचित
गुरु प्रसाद वराल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५६ पु १२६७४
खेम राज भट्टराई एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ६२६६
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शिव कुमार मण्डल केवट एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३८ पु ९३६० निर्वाचित
गयानन्द मण्डल गनगाई नेपाली काँग्रेस ७० पु ९३५२
ज्ञानेश्वर राजवंशी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु ७७३०
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अमृत कुमार अर्याल नेपाली काँग्रेस ५५ पु १५२५४ निर्वाचित
उपेन्द्र यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ५३ पु १२५६६
वालेश्वर कामत एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३१ पु ३७८०
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
महेश आचार्य नेपाली काँग्रेस ५९ पु १२५५२ निर्वाचित
भक्ति नाथ माझी थारु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ५७ पु ७५६८
महेश प्रसाद भट्टराई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु ५६००
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ७
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
डा. शेखर कोईराला नेपाली काँग्रेस ६२ पु १२९८२ निर्वाचित
विजय कुमार गच्छदार मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ६० पु १०५६४
गोपाल क्षेत्री एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५५ पु ५६४४
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ८
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
चन्द्र बहादुर गुरुङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु १७४०१ निर्वाचित
रमेश जंग रायमाझी नेपाली काँग्रेस ४४ पु १४३२४
गोपी बहादुर सार्की (आछामी) एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३९ पु ६०९३
 जिल्ला : मोरङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ९
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
डिग बहादुर लिम्बु नेपाली काँग्रेस ५० पु १५२०२ निर्वाचित
घन श्याम खतिवडा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु १२९८९
वर्ष मान पुन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु ८५३२
 जिल्ला : सुनसरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कृष्ण कुमार राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६९ पु १४३८४ निर्वाचित
चन्द्र प्रसाद श्रेष्ठ नेपाली काँग्रेस ६८ पु १२३३७
मुक्सामहाङ सुब्बा लिम्बु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३१ पु ९०२५
 जिल्ला : सुनसरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रेवती रमण भण्डारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १८४७४ निर्वाचित
बद्री नारायण चौधरी नेपाली काँग्रेस ६३ पु ११४४३
नरेन्द्र कुमार चौधरी मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ६३ पु ७४६८
 जिल्ला : सुनसरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विजय कुमार गच्छदार मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ६० पु १७५२४ निर्वाचित
भगवती चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४२ १७१६२
गोमा कुमारी पराजुली (अंसारी) नेपाली काँग्रेस ३७ ७८६५
 जिल्ला : सुनसरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सिताराम महतो नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५२०८ निर्वाचित
खेमराज पोखरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५९ पु १०६५३
अरबिन्द प्रसाद मेहता मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ६३ पु ७३३७
 जिल्ला : सुनसरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
उपेन्द्र यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ५३ पु ७२६४ निर्वाचित
गफार अंसारी मिया मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ४९ पु ६८८१
जगदिश प्रसाद कुशियैत नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु ५५६१
 जिल्ला : सुनसरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
भिम प्रसाद आचार्य नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १४१०१ निर्वाचित
राम बहादुर बस्नेत नेपाली काँग्रेस ६६ पु ११८१४
डम्मरु सुवेदी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ४३३५
 जिल्ला : सोलुखुम्बु   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
बल बहादुर के.सी नेपाली काँग्रेस ६० पु १२४६४ निर्वाचित
आङ ङिमा लामा शेर्पा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६२ पु १०१०४
गोम्बु शेर्पा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३३ पु ६२६९
 जिल्ला : खोटाङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
पाँचकर्ण राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १०८२४ निर्वाचित
नरेश कुमार श्रेष्ठ नेपाली काँग्रेस ५६ पु ९८४१
दुर्गा जयन्ती राई एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३८ ७५०१
 जिल्ला : खोटाङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विशाल भट्टराई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु १४०३७ निर्वाचित
विष्णु कुमार राई नेपाली काँग्रेस ५० पु ९१२२
देवान चाम्लिङ्ग एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ पु ६१५४
 जिल्ला : ओखलढुंगा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
यज्ञ राज सुनुवार नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४१ पु १२९४३ निर्वाचित
बाल कृष्ण दाहाल नेपाली काँग्रेस ४३ पु ९९४३
केशव राई एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु २९६३
 जिल्ला : ओखलढुंगा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राम हरी खतिवडा नेपाली काँग्रेस ४३ पु १३९०४ निर्वाचित
नानी बाबु बुढाथोकी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु ८५१०
पेशल कुमार खतिवडा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५६ पु ३६३६
 जिल्ला : उदयपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
डा. नारायण खड्का नेपाली काँग्रेस ६४ पु १५३८१ निर्वाचित
मणिराज उपाध्याय पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६५ पु ७२९८
राजन किराती एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ६६४८
 जिल्ला : उदयपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मंजु कुमारी चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३९ ७५३४ निर्वाचित
प्रमिला राई नेपाली काँग्रेस ५० ७५११
हरि बहादुर बस्नेत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७१ पु ६२६०
 जिल्ला : उदयपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
नारायण बहादुर कार्की नेपाली काँग्रेस ६५ पु १२५५० निर्वाचित
जगन्नाथ खतिवडा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु ९४२२
मोहन बहादुर खत्री एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ५४७०
 जिल्ला : सप्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मानपुर चौधरी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५२ पु ९८४४ निर्वाचित
सुमन राज प्याकुरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५८ पु ८२४२
हेम राज तातेड मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ५५ पु ५५४९
 जिल्ला : सप्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अशोक कुमार मंडल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ पु ६०५७ निर्वाचित
नवल किसोर साह सुडि सद्भावना पार्टी ६४ पु ५६२४
चन्द्र नारायण यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ४६ पु ४८३५
 जिल्ला : सप्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
उमेश कुमार यादब एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ८७४६ निर्वाचित
शैलेन्द्र प्रसाद साह मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३७ पु ६४८७
जय प्रकाश ठाकुर तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ५७ पु ४५५३
 जिल्ला : सप्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
तारा कान्त चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु ८२१७ निर्वाचित
दिनेश कुमार यादव नेपाली काँग्रेस ५२ पु ६९८५
सत्य नारायण यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ५४ पु ४३८४
 जिल्ला : सप्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
तेजु लाल चौधरी नेपाली काँग्रेस ५१ पु ७९५९ निर्वाचित
गोविन्द वहादुर न्यौपाने नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६३ पु ७६६३
छेदी लाल चौधरी थारु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ५६ पु ६४२३
 जिल्ला : सप्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुरेन्द्र प्रसाद यादव नेपाली काँग्रेस ५५ पु ५८८३ निर्वाचित
मृगेन्द्र कुमार सिंह यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ५४ पु ५६२३
मो० इस्लाम ‍ं दलित जनजाति पार्टी ३९ पु ५१५६
 जिल्ला : सिराहा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
पद्मम नारायण चौधरी नेपाली काँग्रेस ६५ पु १२१८३ निर्वाचित
मुनि साह सुडी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५७ पु ८२७७
राजेन्द्र महतो नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु ७४९३
 जिल्ला : सिराहा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रामचन्द्र यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु ९८१८ निर्वाचित
सुर्य नारायण यादव नेपाली काँग्रेस ६५ पु ८१३७
राजलाल यादव मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) ६५ पु ५५८१
 जिल्ला : सिराहा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सिता देवी यादव नेपाली काँग्रेस ५७ १११४२ निर्वाचित
प्रमोद कुमार यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४२ पु ७९६४
राम रिझन यादव एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५४ पु ४४५७
 जिल्ला : सिराहा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राम चन्द्र यादव नेपाली काँग्रेस ४२ पु ८८०५ निर्वाचित
राम औतार यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु ८५६०
सत्रुधन प्रसाद सिंह मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ४४ पु ६५४३
 जिल्ला : सिराहा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
पुष्प कमल दाहाल (प्रचण्ड) एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५८ पु १५२४४ निर्वाचित
लिला नाथ श्रेष्ठ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५६ पु १४३२३
राम कुमार मण्डल तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल ३४ पु १११०
 जिल्ला : सिराहा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
गणेश कुमार मण्डल नेपाली काँग्रेस ३५ पु ६३२२ निर्वाचित
अमर नाथ यादब एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ५५१२
सीता कुमारी देवी साह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ ४८०५
 जिल्ला : दोलखा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
पार्वत गुरुङ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु १६२८१ निर्वाचित
जिप छिरिङ लामा नेपाली काँग्रेस ५८ पु १२२९८
विशाल खड्का एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३२ पु ९०७८
 जिल्ला : दोलखा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
आनन्द प्रसाद पोखरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु १४७०२ निर्वाचित
तारा बहादुर कोइराला नेपाली काँग्रेस ५४ पु १०६६३
शंकर लामा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५२ पु ८७४९
 जिल्ला : रामेछाप   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
आङटावा शेर्पा नेपाली काँग्रेस ६१ पु १३६१५ निर्वाचित
लक्ष्मी देवी गुरुङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३४ ९९०३
कमल प्रकाश सुनुवार नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ९०२२
 जिल्ला : रामेछाप   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
श्याम कुमार श्रेष्ठ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु १४८९८ निर्वाचित
कैलाश प्रसाद ढुंगेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु १०६३९
राम चन्द्र खड्का नेपाली काँग्रेस ५३ पु ९४४४
 जिल्ला : सिन्धुली   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
गणेश कुमार पहाडी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १०९०१ निर्वाचित
लेख नाथ दाहाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ८९२६
विपिन कोइराला नेपाली काँग्रेस ६८ पु ७९५६
 जिल्ला : सिन्धुली   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मोहन प्रसाद वराल नेपाली काँग्रेस ४५ पु १३९०५ निर्वाचित
गंगा नारायण श्रेष्ठ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४४ पु १२३७२
उमा देवी कोइराला नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ ९०८०
 जिल्ला : सिन्धुली   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
हरिवोल प्रसाद गजुरेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ६० पु १२७७० निर्वाचित
खड्ग बहादुर वाईवा नेपाली काँग्रेस ५६ पु ९०७०
कमल जंग राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु ७७८७
 जिल्ला : धनुषा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दिनेश प्रसाद परसैला यादव नेपाली काँग्रेस ५२ पु ८८२७ निर्वाचित
जोग कुमार वरवरिया यादव स्वतन्त्र ५० पु ७९४६
रामचन्द्र झा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५९ पु ५३१०
 जिल्ला : धनुषा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राम कृष्ण यादव नेपाली काँग्रेस ५१ पु ९३७८ निर्वाचित
राम चन्द्र मण्डल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४० पु ७१४४
भोला प्रसाद साह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६२ पु ५३६५
 जिल्ला : धनुषा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विमलेन्द्र निधि नेपाली काँग्रेस ५७ पु १५०३१ निर्वाचित
जुली कुमारी महतो नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३७ १३५३९
हरिदेव मण्डल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ६३ पु २५२३
 जिल्ला : धनुषा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
संजय कुमार साह सद्भावना पार्टी ३७ पु १२६६६ निर्वाचित
राम सरोज यादव नेपाली काँग्रेस ५९ पु ११४२६
वृष चन्द्र लाल तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ५८ पु २६५०
 जिल्ला : धनुषा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
प्रा.डा.चन्द्र मोहन यादव नेपाली काँग्रेस ५२ पु ११७०५ निर्वाचित
रघुबिर महासेठ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १००२३
अनिता कुमारी यादव तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ४६ ८३६५
 जिल्ला : धनुषा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
प्रेम किसोर प्रसाद साह तेली नेपाली काँग्रेस ६४ पु ७७२५ निर्वाचित
योग नारायण यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु ७३५६
मनोज मल्ल ठकुरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ४३ पु ६३५७
 जिल्ला : धनुषा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ७
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शत्रुधन महतो नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४३ पु ८८२७ निर्वाचित
बासुलाल महतो नेपाली काँग्रेस ५५ पु ८४९२
समिर घिमिरे भन्ने यज्ञ राज शर्मा घिमिरे स्वतन्त्र ६२ पु ६०७८
 जिल्ला : महोत्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
गिरीराज मणी पोखरेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५६ पु १०८९५ निर्वाचित
चिरञ्जीवी हमाल नेपाली काँग्रेस ५८ पु ८९११
शरत सिंह भण्डारी राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी ५९ पु ७०४९
 जिल्ला : महोत्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
किरण यादव नेपाली काँग्रेस ४६ ७३५७ निर्वाचित
जयनुल राईन राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी ४७ पु ५५२१
रुपा कुमारी यादव तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ३२ ४०४८
 जिल्ला : महोत्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राम दयाल मण्डल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु ७८४९ निर्वाचित
रामचन्द्र तिवारी नेपाली काँग्रेस ६३ पु ४८०६
रामआधार कापर एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ४४७४
 जिल्ला : महोत्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
चन्‍देश्‍वर झा स्वतन्त्र ५९ पु ३०६२ निर्वाचित
सुरीता कुमारी साह सद्भावना पार्टी ४७ २९२७
हरि नारायण मण्डल तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ४९ पु २७६५
 जिल्ला : महोत्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दिप नारायण साह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५९ पु ७२७६ निर्वाचित
मो. रजी हैदर एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५५ पु ६९४३
महेन्द्र कुमार राय नेपाली काँग्रेस ५५ पु ५८१८
 जिल्ला : महोत्तरी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सिताराम भण्डारी नेपाली काँग्रेस ६६ पु ९४८० निर्वाचित
भरत प्रसाद साह एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४१ पु ७१६२
शरत सिंह भण्डारी राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी ५९ पु ६६६०
 जिल्ला : सर्लाही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शम्भु लाल श्रेष्ठ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५२ पु ९४७६ निर्वाचित
झल नाथ खनाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६४ पु ८७९१
रामचन्द्र सिंह कुशवाहा तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल ५४ पु ४५८८
 जिल्ला : सर्लाही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राम चन्द्र चौधरी नेपाली काँग्रेस ६२ पु ६७०४ निर्वाचित
सुरेन्द्र कुमार लामा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु ६३५९
राजकुमार राय यादव एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४४ पु ४७११
 जिल्ला : सर्लाही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
हरि प्रसाद उप्रेती नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १२८०८ निर्वाचित
भरत कुमार थापा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ९१०१
असोक कुमार सिंह मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ४२ पु ५०५९
 जिल्ला : सर्लाही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
महेन्द्र राय यादव तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल ७६ पु ११५३४ निर्वाचित
राजेन्द्र महतो सद्भावना पार्टी ५५ पु ८७९०
राज नारायण साह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु ८३४८
 जिल्ला : सर्लाही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
जंगि लाल राय तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ५० पु ९७६७ निर्वाचित
प्रमोद साह सद्भावना पार्टी ३५ पु ७७२३
रामेश्वर राय यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ५८ पु ७४८३
 जिल्ला : सर्लाही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अमरेश कुमार सिंह नेपाली काँग्रेस ४३ पु १७४०० निर्वाचित
शिव पुजन राय तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल ४३ पु १०३६५
महन्थ ठाकुर तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ७१ पु ७०३२
 जिल्ला : रसुवा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
जनार्दन ढकाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४१ पु ६६२८ निर्वाचित
प्रेम बहादुर तमाङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ६१९२
लामा कार्पु तमाङ नेपाली काँग्रेस ४७ पु ४९४८
 जिल्ला : धादिंग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
धन बहादुर घले नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३९ पु ८६६३ निर्वाचित
तिलक प्रसाद रुवाली नेपाली काँग्रेस ४४ पु ७६५६
बुद्धि मान तामाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५९ पु ६९४५
 जिल्ला : धादिंग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
गुरु प्रसाद बुर्लाकोटी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु २०२३६ निर्वाचित
राम नाथ अधिकारी नेपाली काँग्रेस ५२ पु १८१३६
कल्पना धमला एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३९ ९१७९
 जिल्ला : धादिंग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु २२१९६ निर्वाचित
शालिक राम जम्कट्टेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु १५६९८
बुद्ध लक्ष्मी लामा नेपाली काँग्रेस ५५ ७१६८
 जिल्ला : नुवाकोट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अर्जुन नरसिं के.सी. नेपाली काँग्रेस ६६ पु १७३४६ निर्वाचित
विमला सुवेदी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३४ ९१४५
डा.श्री प्रकाश चन्द्र लोहनी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६९ पु ६९२७
 जिल्ला : नुवाकोट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
डा.रामशरण महत नेपाली काँग्रेस ६२ पु १८८३१ निर्वाचित
हित बहादुर तामाङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५० पु १५२३३
शान्ता थापा (अधिकारी) नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४२ २२५८
 जिल्ला : नुवाकोट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
बहादुर सिंह लामा(तामाङ) नेपाली काँग्रेस ४३ पु १७४९५ निर्वाचित
नारायण प्रसाद खतिवडा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५६ पु ९२७५
पोष्ट बहादुर बोगटी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ६० पु ८५०८
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
प्रकाश मान सिंह नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५१३८ निर्वाचित
रेणु दाहाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ ४०६४
भरतमणी जंगम राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ६५ पु ३७३२
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
माधव कुमार नेपाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु २१७४८ निर्वाचित
प्रतिमा गौतम नेपाली काँग्रेस ४२ १२४७५
लिलामणि पोखरेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ६१ पु ७१५४
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रामेश्‍वर फुयाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १३१०४ निर्वाचित
चक्र बहादुर ठकुरी नेपाली काँग्रेस ५८ पु १२२४६
गणेश प्रसाद रेग्मी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४९ पु ४८३८
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
गगन कुमार थापा नेपाली काँग्रेस ३७ पु २२३३६ निर्वाचित
निर्मल कुइकेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु ९१३५
नन्द बहादुर पुन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४८ पु ६४६२
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
नरहरि आचार्य नेपाली काँग्रेस ६० पु १५३६४ निर्वाचित
ईश्‍वर पोखरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५९ पु १४७२३
राजा राम श्रेष्‍ठ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ५३ पु ४३५९
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
भिमसेन दास प्रधान नेपाली काँग्रेस ५९ पु १४१५१ निर्वाचित
योगेश कुमार भट्टराई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु १२८७४
हेम लाल शर्मा (हिमाल) एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४४ पु ५९४५
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ७
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राम वीर मानन्धर नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु १३२८९ निर्वाचित
प्रमिला देवीसिंह डंगोल नेपाली काँग्रेस ५९ १०४८६
हिसिला यमी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५४ ७०१५
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ८
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
नविन्द्र राज जोशी नेपाली काँग्रेस ५२ पु १३७७४ निर्वाचित
जिवन राम श्रेष्ठ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु ६३६७
प्रकाश रिमाल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ४० पु ४९३८
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ९
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
ध्यान गोविन्द रंजित नेपाली काँग्रेस ६६ पु १४४८३ निर्वाचित
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १३१००
देवेन्द्र पौडेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४९ पु ६६६९
 जिल्ला : काठमाडौं   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १०
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राजेन्द्र कुमार के.सी नेपाली काँग्रेस ५५ पु २०३९२ निर्वाचित
सुरेन्द्र मानन्धर नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३९ पु १३६१९
पुष्प कमल दाहाल 'प्रचण्ड' एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५८ पु १२८५९
 जिल्ला : भक्तपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
नारायण मान बिजुक्छे नेपाल मजदुर किसान पार्टी ७३ पु २०४४६ निर्वाचित
कृष्ण लाल भंडेल नेपाली काँग्रेस ५७ पु १२८२६
सानु सुवाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५१ पु ६२१६
 जिल्ला : भक्तपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रामेश्‍वर प्रसाद ढुङ्गेल नेपाली काँग्रेस ५३ पु २११२१ निर्वाचित
सुनिल प्रजापती नेपाल मजदुर किसान पार्टी ४९ पु १७४११
महेश वस्‍नेत नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३८ पु १६०२९
 जिल्ला : ललितपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
उदय शम्शेर जवरा नेपाली काँग्रेस ४४ पु १८५६० निर्वाचित
मधु सुदन पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १०६८२
हरि दहाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु ६१९६
 जिल्ला : ललितपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
चन्द्र महर्जन नेपाली काँग्रेस ५९ पु २३२३१ निर्वाचित
सरोज ड‍गोल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४१ पु १२०५९
कृष्ण लाल महर्जन नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५८ पु ९१०८
 जिल्ला : ललितपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मदन बहादुर अमात्य नेपाली काँग्रेस ६३ पु २३५६६ निर्वाचित
रघुजी पन्त नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५६ पु १२३०८
दिनेश महर्जन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३८ पु ११४४१
 जिल्ला : काभ्रेपलाञ्चोक   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
तिर्थ बहादुर लामा नेपाली काँग्रेस ४० पु १२२७० निर्वाचित
सूर्यमान तामाङ दोङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ९७६३
संग्राम जित लामा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु ९१२५
 जिल्ला : काभ्रेपलाञ्चोक   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राम हरि सुवेदी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १३५१० निर्वाचित
शिव प्रसाद हुमगाई नेपाली काँग्रेस ५२ पु ११०४०
अक्‍कल वहादुर थिङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ५९१३
 जिल्ला : काभ्रेपलाञ्चोक   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कन्‍चन चन्‍द्र बादे नेपाली काँग्रेस ४६ पु १९३९१ निर्वाचित
गोकुल प्रसाद बाँस्‍कोटा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४३ पु १६७६१
मिना तामाङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ ५८८६
 जिल्ला : काभ्रेपलाञ्चोक   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विदुर प्रसाद सापकोटा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु १६७५४ निर्वाचित
कुमार प्रसाद लामिछाने नेपाली काँग्रेस ४५ पु ११७८९
नारायण बानिया एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३१ पु ९११८
 जिल्ला : सिन्धुपाल्चोक   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मोहन वहादुर वस्नेत नेपाली काँग्रेस ५५ पु १५०२१ निर्वाचित
अरुण प्रसाद नेपाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु १४९८९
सरल सहयात्री पौडेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३२ पु १०३३०
 जिल्ला : सिन्धुपाल्चोक   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अग्नी प्रसाद सापकोटा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५६ पु १२८०८ निर्वाचित
सुभाष कर्माचार्य नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु १२१५८
विष्णु विक्रम थापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५५ पु ६३९१
 जिल्ला : सिन्धुपाल्चोक   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शेर बहादुर तामाङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु १४५२७ निर्वाचित
पशुपति शम्सेर ज.ब.रा. राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७१ पु १२०९०
तारानाथ दाहाल नेपाली काँग्रेस ४४ पु ६५८८
 जिल्ला : मकवानपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
इन्द्र बहादुर वानिया नेपाली काँग्रेस ४४ पु ११८८८ निर्वाचित
अणराज जर्गामगर नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु ९५२२
सर्केश घलान एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३२ पु ५७८९
 जिल्ला : मकवानपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुभास चन्द्र शाह ठकुरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु ११७११ निर्वाचित
नारायण काजी श्रेष्‍ठ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५४ पु १०७४०
जयराम लामिछाने नेपाली काँग्रेस ४८ पु ८४७७
 जिल्ला : मकवानपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अनन्त प्रसाद पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १४२६८ निर्वाचित
दिपक बहादुर सिंह राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ५२ पु ११४६७
रघु रमण न्यौपाने नेपाली काँग्रेस ४८ पु ८५९१
 जिल्ला : मकवानपुर   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राजराम स्याङतान नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १०९०४ निर्वाचित
सोनाम सिं स्याङतान एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४० पु ७७८८
उमा दाहाल नेपाली काँग्रेस ५३ ५१०८
 जिल्ला : रौतहट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
माधव कुमार नेपाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु ८३६१ निर्वाचित
अजय कुमार गुप्ता मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ३९ पु ८०२३
अनिल कुमार झा संघीय सद्भावना पार्टी ४६ पु ४२३४
 जिल्ला : रौतहट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मो. मुस्ताक आलम मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ४७ पु १३४५० निर्वाचित
मोहम्मद अफताब आलम नेपाली काँग्रेस ५१ पु १०४०५
किरण कुमार साह एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ पु ४६८५
 जिल्ला : रौतहट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
प्रभु साह एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु १३००९ निर्वाचित
रामकिशोर प्रसाद यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ४७ पु १०२१०
हृदय नारायण प्रसाद साह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६१ पु ५३३३
 जिल्ला : रौतहट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सत्‍यनारायण भगत विन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु १०००८ निर्वाचित
सरला कुमारी यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ ९८१२
कृष्ण प्रसाद यादव नेपाली काँग्रेस ४५ पु ७८८५
 जिल्ला : रौतहट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुनील कुमार यादव नेपाली काँग्रेस ३३ पु ११२६१ निर्वाचित
वासुदेव प्रसाद राय नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु ८०७१
विन्देश्‍वर राय यादव एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४७ पु ७७७६
 जिल्ला : रौतहट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राम कुमार भट‍्टराई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु १४३९८ निर्वाचित
देवप्रसाद तिमल्सिना नेपाली काँग्रेस ४२ पु १३८५६
देवेन्द्र प्रसाद पटेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु ६६८१
 जिल्ला : बारा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रामअयोध्या प्रसाद यादव नेपाली काँग्रेस ५८ पु ८३३७ निर्वाचित
रामकिशोर प्रसाद यादव मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) ४४ पु ६९७८
जितेन्द्र सिंह तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ४३ पु ४७६३
 जिल्ला : बारा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राधे चन्द्र यादव नेपाली काँग्रेस ७३ पु ८८६७ निर्वाचित
वाचा राउत अहिर मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ५५ पु ४५०५
रामबाबु प्रसाद यादव एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५० पु ४३६२
 जिल्ला : बारा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
फरमुल्लाह मंसुर नेपाली काँग्रेस ५९ पु १०४५६ निर्वाचित
बिनोद प्रसाद साह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु ९४२७
प्रमोद प्रसाद गुप्ता राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी ३५ पु ४७१५
 जिल्ला : बारा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
नजमा खातुन नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ १२३६१ निर्वाचित
सुनिल कुमार गुप्ता कलवार नेपाली काँग्रेस ३५ पु ७३९६
जितेन्द्र प्रसाद सोनार तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ४४ पु ६१९९
 जिल्ला : बारा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
बलबीर प्रसाद चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १५८०० निर्वाचित
उमाकान्त चौधरी नेपाली काँग्रेस ४६ पु १०६७१
रामबाबु कुमार यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३८ पु ४०७२
 जिल्ला : बारा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
पुरुषोत्तम पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १६५११ निर्वाचित
शम्भु बहादुर बुढाथोकी नेपाली काँग्रेस ४० पु १२१७९
क्षेत्र बहादुर श्रेष्ठ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु ७०६५
 जिल्ला : पर्सा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राजेन्द्र अमात्य नेपाली काँग्रेस ५६ पु १२४६३ निर्वाचित
बिमल प्रसाद श्रीवास्तव तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ६३ पु ९२९१
राजेश मान सिंह राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी ४३ पु ५५३२
 जिल्ला : पर्सा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विचारी प्रसाद यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु ८७१४ निर्वाचित
प्रदिप यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३९ पु ६७११
अजय कुमार द्धुवेदी नेपाली काँग्रेस ५० पु ६५१६
 जिल्ला : पर्सा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राज कुमार गुप्‍ता नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४३ पु १६१९२ निर्वाचित
अजय कुमार चौरसिया नेपाली काँग्रेस ४९ पु १२२७५
छोटेलाल प्रसाद यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३८ पु २७७६
 जिल्ला : पर्सा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुरेन्द्र प्रसाद चौधरी नेपाली काँग्रेस ५६ पु १२९६३ निर्वाचित
राज कुमार यादव सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल ४६ पु ७१४२
प्रदुमन प्रसाद चौहान नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु ६३८३
 जिल्ला : पर्सा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
जय प्रकाश थारु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु १०४५० निर्वाचित
रमेश रिजाल नेपाली काँग्रेस ५७ पु ९३०६
उर्मिला अर्याल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५७ ७३४०
 जिल्ला : चितवन   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुरेन्द्र प्रसाद पाण्डे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु १८७६० निर्वाचित
राजेन्द्र प्रसाद बुर्लाकोटी नेपाली काँग्रेस ५४ पु १३७४५
यम बहादुर परियार एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५६ पु ४७१५
 जिल्ला : चितवन   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शेष नाथ अधिकारी नेपाली काँग्रेस ६९ पु १७८१० निर्वाचित
कृष्ण प्रसाद शर्मा खनाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु १६८११
विश्व भक्त दुलाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४६ पु ९३२०
 जिल्ला : चितवन   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कृष्ण भक्त पोख्रेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १५६६१ निर्वाचित
भिम बहादुर श्रेष्ठ नेपाली काँग्रेस ७५ पु १३२४४
नारायण प्रसाद दाहाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५९ पु ९०८५
 जिल्ला : चितवन   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुशिल कोइराला नेपाली काँग्रेस ७४ पु २०७६० निर्वाचित
चित्र बहादुर श्रेष्ठ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ६० पु १०७३९
दिल कुमारी रावल थापा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३५ १००६७
 जिल्ला : चितवन   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
बिक्रम पाण्डे राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६० पु १०८५८ निर्वाचित
दान बहादुर तमाङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५६ पु ८४०६
अमिक शेरचन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ७० पु ६५५५
 जिल्ला : गोरखा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
डा.बाबुराम भट्टराई एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५९ पु २२८२४ निर्वाचित
किरण बाबु श्रेष्‍ठ नेपाली काँग्रेस ५६ पु ८९७१
राम शरण बस्नेत नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु ४९४४
 जिल्ला : गोरखा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
हितराज पाण्डे एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५९ पु २०७६१ निर्वाचित
रविकला शर्मा न्यौपाने नेपाली काँग्रेस ४८ ७९२९
बाबुराम अधिकारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ३४३१
 जिल्ला : गोरखा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
छम बहादुर गुरुङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३४ पु १४४४० निर्वाचित
हरि बहादुर घले नेपाली काँग्रेस ५२ पु १०३४२
कृष्ण बहादुर नेपाली नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३५ पु ४९५४
 जिल्ला : मनाङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
टेक बहादुर गुरुङ नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५२७ निर्वाचित
त्रिपल पी गुरुङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४४ पु ११९२
भुजुङ्ग गुरुङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ६० पु ५६३
 जिल्ला : लमजुंग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
जमिन्द्रमान घले नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु ११३०९ निर्वाचित
डा. टकराज गुरुङ नेपाली काँग्रेस ३८ पु १०४११
देवेन्द्र पराजुली एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ६३५५
 जिल्ला : लमजुंग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
चन्द्र बहादुर कुँवर नेपाली काँग्रेस ५३ पु १४७६५ निर्वाचित
पृथ्वी सुब्बा गुरुङ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु १४०९३
पारसमणि पौडेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४५ पु ५२९५
 जिल्ला : कास्की   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
यज्ञ बहादुर थापा नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५८३२ निर्वाचित
मान बहादुर जि.सि. नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु १५५६०
बिष्णु पौडेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु ६४७५
 जिल्ला : कास्की   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शारदा पौडेल नेपाली काँग्रेस ६१ ११६६२ निर्वाचित
कृष्ण बहादुर थापा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु ११३१८
बखन सिंङ्ग गुरुङ्ग एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ पु ५६०५
 जिल्ला : कास्की   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रविन्द्र अधिकारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १३११० निर्वाचित
सोभियत बहादुर अधिकारी नेपाली काँग्रेस ६२ पु १०८०८
रामजी प्रसाद बराल (जीवन) एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४७ पु ४४३१
 जिल्ला : कास्की   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सिता गिरी (ओली) नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ १५४३८ निर्वाचित
महादेव गुरुङ्ग नेपाली काँग्रेस ५७ पु १३१४७
गुप्त बहादुर ठकुरी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४७ पु ७१८३
 जिल्ला : तनहुँ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शंकर भण्डारी नेपाली काँग्रेस ४५ पु १५७१३ निर्वाचित
राम बहादुर गुरुङ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु ११०१८
सिता पोखरेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३८ ६४८०
 जिल्ला : तनहुँ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रामचन्द्र पौडेल नेपाली काँग्रेस ६८ पु १८१४९ निर्वाचित
कृष्ण कुमार श्रेष्ठ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु ११७३९
ओमराज आले एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३२ पु ४४९३
 जिल्ला : तनहुँ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
टुक राज सिग्देल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु १५९७४ निर्वाचित
जित प्रकाश आलेमगर नेपाली काँग्रेस ५१ पु १४३८५
रमेश सिग्देल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४५ पु ५४२८
 जिल्ला : स्याङ्जा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राजु थापा नेपाली काँग्रेस ३५ पु १६६९९ निर्वाचित
नारायण प्रसाद मरासिनी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु १५४११
शैलेन्द्र घिमिरे एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३९ पु ४७१०
 जिल्ला : स्याङ्जा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कमल प्रसाद पंगेनी नेपाली काँग्रेस ४९ पु १७७९१ निर्वाचित
कृष्ण खाँण नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १६२६४
कल्पना अर्याल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३४ २८०९
 जिल्ला : स्याङ्जा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मुक्ति प्रसाद पाठक नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु १८७१७ निर्वाचित
मोहन प्रसाद पाण्डे नेपाली काँग्रेस ५१ पु १५०२३
डम्बर देव अर्याल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ६१ पु ५३१३
 जिल्ला : गुल्मी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कृष्ण बहादुर छन्तेल थापा नेपाली काँग्रेस ६० पु १०५९२ निर्वाचित
मैना कुमारी भण्डारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ १०४३३
सुदर्शन बराल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ५०३२
 जिल्ला : गुल्मी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
चन्द्र कान्त भण्डारी नेपाली काँग्रेस ५२ पु २११८९ निर्वाचित
प्रदीप कुमार ज्ञवाली नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १८६८१
अशोक थापा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ पु ४५३१
 जिल्ला : गुल्मी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
गोकर्ण राज विष्ट नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १८४३२ निर्वाचित
त्रैलोक्य प्रताप सेन नेपाली काँग्रेस ५२ पु १०२९४
बामदेव क्षेत्री एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५९ पु ६४९७
 जिल्ला : पाल्पा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राधाकृष्ण कडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १७८०४ निर्वाचित
सितादेवी देवकोटा पाण्डे नेपाली काँग्रेस ४४ ११९५८
तेज बहादुर सिजाली एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु २७८०
 जिल्ला : पाल्पा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सोम प्रसाद पाण्डे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५८ पु १३१९३ निर्वाचित
विर बहादुर राना नेपाली काँग्रेस ४८ पु १३०९८
बसन्त कुमार शर्मा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३९ पु ४९६७
 जिल्ला : पाल्पा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
हरि प्रसाद नेपाल नेपाली काँग्रेस ६१ पु १३१३५ निर्वाचित
कुल प्रसाद नेपाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६२ पु ११५५४
नेत्र प्रसाद पाण्डे एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४७ पु ७१०१
 जिल्ला : अर्घाखांची   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
टोप बहादुर रायमाझी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५२ पु १२२८६ निर्वाचित
डा‍. राम बहादुर बि.सी. नेपाली काँग्रेस ६४ पु ११२३४
नरेन्द्र कुमार क्षेत्री नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६३ पु १०२४०
 जिल्ला : अर्घाखांची   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
डा‍. दुमन सिंह थापा क्षेत्री नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १६६५० निर्वाचित
पुष्पा भुसाल गौतम नेपाली काँग्रेस ५३ १४०३६
विष्णु प्रसाद आचार्य एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५७ पु ६८८२
 जिल्ला : नवलपरासी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शशांक कोइराला नेपाली काँग्रेस ५७ पु १८२२८ निर्वाचित
दिपक अधिकारी क्षेत्री नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६२ पु १२१२०
विक्रम पाण्डे राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६० पु ६४१२
 जिल्ला : नवलपरासी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
जीवन श्रेष्ठ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु १६२२१ निर्वाचित
महेन्द्र ध्वज जी.सी. नेपाली काँग्रेस ५६ पु १३३५८
मोती प्रसाद पंगाली एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५० पु ५४६७
 जिल्ला : नवलपरासी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कृष्ण प्रसाद पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु १४८०४ निर्वाचित
कृष्ण चन्द्र नेपाली पोखरेल नेपाली काँग्रेस ६३ पु १४४७९
सीता देवी वौडेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ ५३८३
 जिल्ला : नवलपरासी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
वैजनाथ चौधरी थारु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १०७५० निर्वाचित
देवेन्द्र राज कंडेल नेपाली काँग्रेस ५६ पु ७५५०
गुण निधी तिवारी स्वतन्त्र ४६ पु ६८६१
 जिल्ला : नवलपरासी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विक्रम खनाल नेपाली काँग्रेस ४४ पु ९२०४ निर्वाचित
दिपेन्द्र कुमार अधिकारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु ७४२३
देवानन्द फौजदार थरुहट तराई पार्टी नेपाल ४८ पु ५६२१
 जिल्ला : नवलपरासी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
देवकरण प्रसाद कलवार नेपाली काँग्रेस ६० पु १४५८० निर्वाचित
हृदयेस त्रिपाठी तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ५४ पु ८४२४
अशोक जङ्ग राणा मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ५६ पु ३५२२
 जिल्ला : रुपन्देही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अब्दुल रज्जाक गद्दी नेपाली काँग्रेस ५५ पु १४४०० निर्वाचित
छवि लाल विश्‍वकर्मा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १४१९६
देवेन्द्र नाथ पाण्डे एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ७४४४
 जिल्ला : रुपन्देही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दिपक वोहरा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६३ पु ८१५२ निर्वाचित
रामकृष्ण ताम्राकार नेपाली काँग्रेस ६९ पु ६२१०
सन्तोष कुमार पाण्डेय स्वतन्त्र ३४ पु ५६०८
 जिल्ला : रुपन्देही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
वाल कृष्ण खा‌ड नेपाली काँग्रेस ५३ पु १८४८१ निर्वाचित
घनश्याम भुषाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १८३९५
झम बहादुर गुरुङ्ग राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५७ पु ४६२०
 जिल्ला : रुपन्देही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विष्णु प्रसाद पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १९५७७ निर्वाचित
सूर्य प्रसाद प्रधान नेपाली काँग्रेस ७३ पु १३६३२
डा.बाबुराम भट्टराई एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५९ पु ११९३४
 जिल्ला : रुपन्देही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
भरत कुमार शाह नेपाली काँग्रेस ५९ पु १४२७४ निर्वाचित
रामनाथ ढकाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १३७६६
दधिराम न्यौपाने एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५५ पु ४६२२
 जिल्ला : रुपन्देही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ६
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सर्वेन्द्र नाथ शुक्ला तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ६३ पु १४६९२ निर्वाचित
वसिउद्दिन खाँ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३० पु ६२८६
अष्ठ भुजा पाठक नेपाली काँग्रेस ४७ पु ४५४३
 जिल्ला : रुपन्देही   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ७
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कमलेश्‍वर पूरी गोस्वामी तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ५७ पु ९२६३ निर्वाचित
फखरुद्दिन खाँन मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३४ पु ६०८९
मुहम्मद वकिल मुसलमान मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ४५ पु ४०९७
 जिल्ला : कपिलवस्तु   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
बलराम अधिकारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु १६५४७ निर्वाचित
दीप कुमार उपाध्याय लामिछाने नेपाली काँग्रेस ६३ पु १३५२६
चक्रपाणी खनाल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५१ पु ५८५०
 जिल्ला : कपिलवस्तु   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अतहर कमाल मुसलमान स्वतन्त्र ४३ पु ४६७४ निर्वाचित
सहसराम यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ४३ पु ३६९३
अजिजुर रहिमान शेष नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४० पु ३३२०
 जिल्ला : कपिलवस्तु   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
बृजेश कुमार गुप्‍ता तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ४२ पु ९२२५ निर्वाचित
सुधाकर पाण्डेय नेपाली काँग्रेस ५८ पु ८९९१
केदार प्रसाद चौधरी मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ६६ पु २३३३
 जिल्ला : कपिलवस्तु   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सुरेन्द्र राज आचार्य नेपाली काँग्रेस ५५ पु ७९०० निर्वाचित
नेत्रराज अधिकारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५८ पु ६९७१
ईश्‍वर दयाल मिश्र तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ४७ पु ६४४२
 जिल्ला : कपिलवस्तु   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अभिषेश प्रताप शाह मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३१ पु ८९३९ निर्वाचित
मंगल प्रसाद गुप्‍ता तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ६८ पु ७३८७
विरेन्द्र कुमार कोनडिया नेपाली काँग्रेस ५३ पु ४३८२
 जिल्ला : मुस्तांग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
रोमी गौचन थकाली नेपाली काँग्रेस ५३ पु १४२४ निर्वाचित
प्रेम प्रसाद तुलाचन स्वतन्त्र ५२ पु १४०२
चन्द्रमोहन गौचन नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १०९९
 जिल्ला : म्याग्दी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
नबराज शर्मा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १५९५५ निर्वाचित
खम बहादुर गर्वुजा (खमविर) नेपाली काँग्रेस ४८ पु १२५०९
लोकेन्द्र विष्ट मगर एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४८ पु ६४५०
 जिल्ला : बागलुङ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
हरी बहादुर खड्का नेपाली काँग्रेस ५० पु १३५०० निर्वाचित
हिरा बहादुर खत्री नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३८ पु ११९६३
कृष्ण बहादुर के.सी. एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४० पु ६००३
 जिल्ला : बागलुङ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
प्रकाश शर्मा पौडेल नेपाली काँग्रेस ५५ पु १०२५३ निर्वाचित
राजेन्द्र ढुँगाना राष्ट्रिय जनमोर्चा ३७ पु ८०३१
लिल बहादुर थापा मगर एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४६ पु ५८५४
 जिल्ला : बागलुङ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
ज्ञान कुमारी छन्त्याल नेपाली काँग्रेस ५६ १००८९ निर्वाचित
तुल्सीराम अर्याल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४८ पु ८२१२
शान्ति कुमारी अधिकारी जिसी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४१ ५०२९
 जिल्ला : पर्वत   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अर्जुन प्रसाद जोशी नेपाली काँग्रेस ५७ पु १२८३८ निर्वाचित
गणेश प्रसाद तिमिल्सीना नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १११२३
नेत्र नाथ अधिकारी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४८ पु ६९९३
 जिल्ला : पर्वत   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विकाश लम्साल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १११४१ निर्वाचित
नवराज गुरुङ नेपाली काँग्रेस ५७ पु १०११३
राजकाजी गुरुङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ पु ४२७३
 जिल्ला : रुकुम   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
गणेशमान पुन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४० पु १८५९८ निर्वाचित
कृष्ण बहादुर रोकाय नेपाली काँग्रेस ४४ पु ६१७३
खेममान खड्का नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु ३७०६
 जिल्ला : रुकुम   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
जनार्दन शर्मा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५१ पु २२५७५ निर्वाचित
गोपाल जी जङ्ग शाह नेपाली काँग्रेस ६४ पु ९९७६
ठगेन्द्र प्रकाश पुरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३८ पु ६११८
 जिल्ला : रोल्पा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कृष्ण बहादुर महरा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५४ पु ११४०७ निर्वाचित
लेख नाथ आचार्य नेपाली काँग्रेस ५७ पु ८४०९
वाला राम घर्तीमगर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७५ पु ३१५०
 जिल्ला : रोल्पा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
ओनसरी घर्ती एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ १४९६४ निर्वाचित
कुमार दशौदी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु ९३७२
भीम कुमारी बुढा नेपाली काँग्रेस ५३ ८२२६
 जिल्ला : प्यूठान   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
बामदेव गौतम नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६५ पु १३९६२ निर्वाचित
कृष्ण बहादुर खड्का राष्ट्रिय जनमोर्चा ५७ पु ८७२४
नवराज सुवेदी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५३ पु ७०५४
 जिल्ला : प्यूठान   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
हिरा बहादुर के.सी. नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६१ पु १२७९८ निर्वाचित
बोम बहादुर खत्री राष्ट्रिय जनमोर्चा ५९ पु १०५९७
कृष्णध्वज खड्का एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५० पु ८२१०
 जिल्ला : सल्यान   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
टेक बहादुर वस्नेत एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४८ पु १५०८९ निर्वाचित
गुलावज‌‌‌‌‌ंग शाह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु ११८५२
ध्रुव राज पुरी नेपाली काँग्रेस ५५ पु ११४४८
 जिल्ला : सल्यान   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
प्रकाश ज्वाला नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १४८२९ निर्वाचित
डिल्ली राज रेग्मी नेपाली काँग्रेस ५९ पु १०१३८
भिम प्रकाश शर्मा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४९ पु ९६०७
 जिल्ला : दाङ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
पार्वता डि.सी. चौधरी नेपाली काँग्रेस ४७ ८७१९ निर्वाचित
रेवती रमण शर्मा घिमिरे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५६ पु ७०७५
नारायणी शर्मा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ ५६०८
 जिल्ला : दाङ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शुशिला चौधरी नेपाली काँग्रेस ४५ १०४३० निर्वाचित
होम बहादुर पुन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ८५९०
शान्ता चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३४ ७४०२
 जिल्ला : दाङ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राजु खनाल नेपाली काँग्रेस ४७ पु १५०४८ निर्वाचित
लक्ष्मण आचार्य नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु ७९४२
निर्मल आचार्य एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ७४०८
 जिल्ला : दाङ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
वुद्धिराम भण्डारी नेपाली काँग्रेस ६४ पु १४५०३ निर्वाचित
शंकर पोख्रेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु ११८०६
रामजी चौधरी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ७२१४
 जिल्ला : दाङ   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ५
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दीपक गिरी नेपाली काँग्रेस ५२ पु १५३५८ निर्वाचित
उत्तर कुमार वली नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) २९ पु १०९६३
धिरज सेर्पाली एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ७४५०
 जिल्ला : डोल्पा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
धन बहादुर बुढा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३९ पु ६९८७ निर्वाचित
सत्य पहाडी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ २७७४
अंगद कुमार वुढा स्वतन्त्र ४१ पु १५०१
 जिल्ला : मुगु   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मोहन बानियाँ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ८१४६ निर्वाचित
ऐन बहादुर शाही ठकुरी नेपाली काँग्रेस ४४ पु ६२५२
सुकविर बुढा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३० पु १८४३
 जिल्ला : जुम्ला   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
ललित जंग शाही नेपाली काँग्रेस ५८ पु ११८६६ निर्वाचित
पदम बहादुर रोकाया नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु १११५१
गजेन्द्र बहादुर महत एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४५ पु १०१३३
 जिल्ला : कालिकोट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
महेन्द्र बहादुर शाही एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु १२०८८ निर्वाचित
कुर्म राज शाही नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४२ पु ११२२४
भुपेन्द्र जंग शाही नेपाली काँग्रेस ३१ पु ८७९७
 जिल्ला : हुम्ला   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
जीवन वहादुर शाही नेपाली काँग्रेस ४९ पु ८३३२ निर्वाचित
दल रावल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४२ पु ४९३९
छक्क बहादुर लामा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५४ पु ४७५९
 जिल्ला : जाजरकोट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शक्ति बहादुर बस्नेत एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४४ पु ८०७३ निर्वाचित
डम्बर बहादुर सिंह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु ७५५३
दिपक जंग शाह नेपाली काँग्रेस ५८ पु ७३१७
 जिल्ला : जाजरकोट   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
राजीव विक्रम शाह नेपाली काँग्रेस ४५ पु ९३५७ निर्वाचित
कृष्ण बहादुर बुढा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु ९०७१
भक्त बहादुर शाह एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५० पु ५७४४
 जिल्ला : दैलेख   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अम्मर बहादुर थापा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५८ पु १५६७० निर्वाचित
गणेश बहादुर खड्का नेपाली काँग्रेस ७१ पु ११८९४
तेज बहादुर चन्द एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५० पु ७०४५
 जिल्ला : दैलेख   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १५६१९ निर्वाचित
हिम बहादुर शाही नेपाली काँग्रेस ६४ पु १३०९६
थीर बहादुर कार्की एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५२ पु ७३४७
 जिल्ला : सुर्खेत   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
पूर्ण बहादुर खड्का नेपाली काँग्रेस ५८ पु १७३०१ निर्वाचित
कमला शर्मा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ १५३९८
ठम्मर बहादुर विष्ट एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ३७८०
 जिल्ला : सुर्खेत   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
ह्रदयराम थानी नेपाली काँग्रेस ५४ पु १७४१९ निर्वाचित
यामलाल कंडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु ९११८
भिम बहादुर मल्ल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु ७७९७
 जिल्ला : सुर्खेत   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
तप्त बहादुर विष्ट नेपाली काँग्रेस ४९ पु १४७५८ निर्वाचित
नवराज रावत नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ११९८६
नर बहादुर विष्ट एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४५ पु ६६८६
 जिल्ला : बाँके   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
अमर शर्मा देव राज भार नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६३ पु १३९७२ निर्वाचित
नारायण प्रसाद शर्मा सिग्देल नेपाली काँग्रेस ६१ पु १२४२९
महेश्वर जङ्ग गहतराज‌ अथक एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु ७९९२
 जिल्ला : बाँके   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दिनेश चन्द्र यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५९ पु १२५८६ निर्वाचित
राज कुमार कुर्मी नेपाली काँग्रेस ५३ पु ७९१६
मोहम्मद इश्तियाक रा्इ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३४ पु ७८४४
 जिल्ला : बाँके   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
शुसिल कोइराला नेपाली काँग्रेस ७४ पु १०७५३ निर्वाचित
धवल शम्शेर ज.ब.रा. राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल ५२ पु ८८०९
दामोदर आचार्य एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५१ पु ६१३५
 जिल्ला : बाँके   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
दल बहादुर सुनार नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १५१८० निर्वाचित
कृष्ण मान श्रेष्ठ नेपाली काँग्रेस ७६ पु १०८१४
पूर्ण कुमारी सुवेदी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५५ ६८२०
 जिल्ला : बर्दिया   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
बामदेव गौतम नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६५ पु १८३४७ निर्वाचित
भवन कुमार थारु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ११६२८
भुवनेश्वर चौधरी नेपाली काँग्रेस ५१ पु ८५९८
 जिल्ला : बर्दिया   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
संजय कुमार गौतम नेपाली काँग्रेस ५० पु ११६१८ निर्वाचित
पूर्ण शर्मा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५९ पु १०२४२
तिलक राम शर्मा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४६ पु ८५९५
 जिल्ला : बर्दिया   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ३
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
सन्त कुमार थारु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४४ पु १४३०५ निर्वाचित
मालती सोडारी नेपाली काँग्रेस ४५ १०१८४
बिसतिया थारु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु ९०८५
 जिल्ला : बर्दिया   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : ४
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मान बहादुर थारु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४१ पु १४५७४ निर्वाचित
किशोर सि‌ह राठोर नेपाली काँग्रेस ४४ पु १३७८९
लौटन कुमार चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ४८५०
 जिल्ला : बाजुरा   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
कर्ण बहादुर थापा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु २२४५८ निर्वाचित
मन बहादुर रावल नेपाली काँग्रेस ५० पु १८१२५
सहदेव बोगटी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३९ पु ५६१३
 जिल्ला : अछाम   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
भीम बहादुर रावल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु १७७२५ निर्वाचित
मेघ राज खड्का नेपाली काँग्रेस ४८ पु १२९६८
दिपक बहादुर साउँद एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३० पु १०९६७
 जिल्ला : अछाम   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
भरत साउँद नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १६६६४ निर्वाचित
बल बहादुर कुँवर नेपाली काँग्रेस ५२ पु १५४९०
झंकर बहादुर रावल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५६ पु ४४९०
 जिल्ला : बझाङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
मान प्रसाद खत्री नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ११५३० निर्वाचित
अर्जुनजंग बहादुर सिंह नेपाली काँग्रेस ५३ पु १०७०८
देवराज रेग्मी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ६१ पु ७३५३
 जिल्ला : बझाङ्ग   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
लाल बहादुर रावल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु १०५९४ निर्वाचित
नरेश बहादुर सिंह नेपाली काँग्रेस ४८ पु १००९६
हरि कुँवर एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ पु ५००९
 जिल्ला : डोटी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : १
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
विर बहादुर वलायर नेपाली काँग्रेस ४८ पु १६९५७ निर्वाचित
नारद मलासी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु ८२४७
मोहन बहादुर बम एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५४ पु ४७९६
 जिल्ला : डोटी   |    निर्वाचन क्षेत्र नं : २
क्र.सं. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र