निर्वाचन आयोग
संबिधान सभा सदस्य निर्वाचन, २०७०
पहिलो हुने निर्वाचित हुने निर्वाचनमा निर्वाचित उम्मेदवारहरुको विवरण
 
Friday 06th of December 2013 11:23:40 AM
क्र.सं. जिल्ला नि. क्षे. उम्मेदवारको नाम राजनैतिक दल / स्वतन्त्र उमेर लिंग प्राप्त मत कैफियत
ताप्लेजुंग भुपेन्द्र थेबे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु ७४३४ निर्वाचित
ताप्लेजुंग डम्बरध्वज तुम्बाहाम्फे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु ७०३४ निर्वाचित
पाँचथर गणेश कुमार काम्बाङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु १३०८२ निर्वाचित
पाँचथर भीष्म राज आङदेम्बे नेपाली काँग्रेस ४९ पु ११८३९ निर्वाचित
इलाम झलनाथ खनाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६४ पु १७३४२ निर्वाचित
इलाम सुवास चन्द्र नेम्बाङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६१ पु १४९३० निर्वाचित
इलाम केशव थापा नेपाली काँग्रेस ५४ पु १५८६८ निर्वाचित
झापा रविन कोइराला नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १७२२९ निर्वाचित
झापा सुधिर कुमार सिवाकोटी नेपाली काँग्रेस ६३ पु १३५५४ निर्वाचित
१० झापा कृष्ण प्रसाद सिटौला नेपाली काँग्रेस ६४ पु १४३५५ निर्वाचित
११ झापा प्रेम बहादुर गिरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु २२१५९ निर्वाचित
१२ झापा केशब कुमार बुढाथोकी नेपाली काँग्रेस ६९ पु १६५८७ निर्वाचित
१३ झापा दिपक कार्की नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु ११३२६ निर्वाचित
१४ झापा के.पी. शर्मा ओली नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६२ पु १९२८७ निर्वाचित
१५ संखुवासभा तारा मान गुरुङ्ग नेपाली काँग्रेस ५० पु ९४१५ निर्वाचित
१६ संखुवासभा दिपक खड्का नेपाली काँग्रेस ४२ पु ११५५२ निर्वाचित
१७ तेर्हथुम भवानी प्रसाद खापुङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १५१११ निर्वाचित
१८ भोजपुर कृपासुर शेर्पा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६२ पु ११४५० निर्वाचित
१९ भोजपुर शेरधन राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४३ पु ११९२७ निर्वाचित
२० धनकुटा टिका राम चेम्जोङ्ग लिम्बु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १०९५३ निर्वाचित
२१ धनकुटा सुनिल बहादुर थापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५४ पु १००९३ निर्वाचित
२२ मोरङ्ग ऋषिकेश पोखरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १४००० निर्वाचित
२३ मोरङ्ग चण्डि प्रसाद राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १४५१६ निर्वाचित
२४ मोरङ्ग दिलिप खवास गच्छदार नेपाली काँग्रेस ५२ पु १२९८४ निर्वाचित
२५ मोरङ्ग शिव कुमार मण्डल केवट एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३८ पु ९३६० निर्वाचित
२६ मोरङ्ग अमृत कुमार अर्याल नेपाली काँग्रेस ५५ पु १५२५४ निर्वाचित
२७ मोरङ्ग महेश आचार्य नेपाली काँग्रेस ५९ पु १२५५२ निर्वाचित
२८ मोरङ्ग डा. शेखर कोईराला नेपाली काँग्रेस ६२ पु १२९८२ निर्वाचित
२९ मोरङ्ग चन्द्र बहादुर गुरुङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु १७४०१ निर्वाचित
३० मोरङ्ग डिग बहादुर लिम्बु नेपाली काँग्रेस ५० पु १५२०२ निर्वाचित
३१ सुनसरी कृष्ण कुमार राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६९ पु १४३८४ निर्वाचित
३२ सुनसरी रेवती रमण भण्डारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १८४७४ निर्वाचित
३३ सुनसरी विजय कुमार गच्छदार मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ६० पु १७५२४ निर्वाचित
३४ सुनसरी सिताराम महतो नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५२०८ निर्वाचित
३५ सुनसरी उपेन्द्र यादव मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ५३ पु ७२६४ निर्वाचित
३६ सुनसरी भिम प्रसाद आचार्य नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १४१०१ निर्वाचित
३७ सोलुखुम्बु बल बहादुर के.सी नेपाली काँग्रेस ६० पु १२४६४ निर्वाचित
३८ खोटाङ्ग पाँचकर्ण राई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १०८२४ निर्वाचित
३९ खोटाङ्ग विशाल भट्टराई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु १४०३७ निर्वाचित
४० ओखलढुंगा यज्ञ राज सुनुवार नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४१ पु १२९४३ निर्वाचित
४१ ओखलढुंगा राम हरी खतिवडा नेपाली काँग्रेस ४३ पु १३९०४ निर्वाचित
४२ उदयपुर डा. नारायण खड्का नेपाली काँग्रेस ६४ पु १५३८१ निर्वाचित
४३ उदयपुर मंजु कुमारी चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३९ ७५३४ निर्वाचित
४४ उदयपुर नारायण बहादुर कार्की नेपाली काँग्रेस ६५ पु १२५५० निर्वाचित
४५ सप्तरी मानपुर चौधरी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५२ पु ९८४४ निर्वाचित
४६ सप्तरी अशोक कुमार मंडल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३६ पु ६०५७ निर्वाचित
४७ सप्तरी उमेश कुमार यादब एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु ८७४६ निर्वाचित
४८ सप्तरी तारा कान्त चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु ८२१७ निर्वाचित
४९ सप्तरी तेजु लाल चौधरी नेपाली काँग्रेस ५१ पु ७९५९ निर्वाचित
५० सप्तरी सुरेन्द्र प्रसाद यादव नेपाली काँग्रेस ५५ पु ५८८३ निर्वाचित
५१ सिराहा पद्मम नारायण चौधरी नेपाली काँग्रेस ६५ पु १२१८३ निर्वाचित
५२ सिराहा रामचन्द्र यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु ९८१८ निर्वाचित
५३ सिराहा सिता देवी यादव नेपाली काँग्रेस ५७ १११४२ निर्वाचित
५४ सिराहा राम चन्द्र यादव नेपाली काँग्रेस ४२ पु ८८०५ निर्वाचित
५५ सिराहा पुष्प कमल दाहाल (प्रचण्ड) एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५८ पु १५२४४ निर्वाचित
५६ सिराहा गणेश कुमार मण्डल नेपाली काँग्रेस ३५ पु ६३२२ निर्वाचित
५७ दोलखा पार्वत गुरुङ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु १६२८१ निर्वाचित
५८ दोलखा आनन्द प्रसाद पोखरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु १४७०२ निर्वाचित
५९ रामेछाप आङटावा शेर्पा नेपाली काँग्रेस ६१ पु १३६१५ निर्वाचित
६० रामेछाप श्याम कुमार श्रेष्ठ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु १४८९८ निर्वाचित
६१ सिन्धुली गणेश कुमार पहाडी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १०९०१ निर्वाचित
६२ सिन्धुली मोहन प्रसाद वराल नेपाली काँग्रेस ४५ पु १३९०५ निर्वाचित
६३ सिन्धुली हरिवोल प्रसाद गजुरेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ६० पु १२७७० निर्वाचित
६४ धनुषा दिनेश प्रसाद परसैला यादव नेपाली काँग्रेस ५२ पु ८८२७ निर्वाचित
६५ धनुषा राम कृष्ण यादव नेपाली काँग्रेस ५१ पु ९३७८ निर्वाचित
६६ धनुषा विमलेन्द्र निधि नेपाली काँग्रेस ५७ पु १५०३१ निर्वाचित
६७ धनुषा संजय कुमार साह सद्भावना पार्टी ३७ पु १२६६६ निर्वाचित
६८ धनुषा प्रा.डा.चन्द्र मोहन यादव नेपाली काँग्रेस ५२ पु ११७०५ निर्वाचित
६९ धनुषा प्रेम किसोर प्रसाद साह तेली नेपाली काँग्रेस ६४ पु ७७२५ निर्वाचित
७० धनुषा शत्रुधन महतो नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४३ पु ८८२७ निर्वाचित
७१ महोत्तरी गिरीराज मणी पोखरेल एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५६ पु १०८९५ निर्वाचित
७२ महोत्तरी किरण यादव नेपाली काँग्रेस ४६ ७३५७ निर्वाचित
७३ महोत्तरी राम दयाल मण्डल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु ७८४९ निर्वाचित
७४ महोत्तरी चन्‍देश्‍वर झा स्वतन्त्र ५९ पु ३०६२ निर्वाचित
७५ महोत्तरी दिप नारायण साह नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५९ पु ७२७६ निर्वाचित
७६ महोत्तरी सिताराम भण्डारी नेपाली काँग्रेस ६६ पु ९४८० निर्वाचित
७७ सर्लाही शम्भु लाल श्रेष्ठ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५२ पु ९४७६ निर्वाचित
७८ सर्लाही राम चन्द्र चौधरी नेपाली काँग्रेस ६२ पु ६७०४ निर्वाचित
७९ सर्लाही हरि प्रसाद उप्रेती नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १२८०८ निर्वाचित
८० सर्लाही महेन्द्र राय यादव तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल ७६ पु ११५३४ निर्वाचित
८१ सर्लाही जंगि लाल राय तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ५० पु ९७६७ निर्वाचित
८२ सर्लाही अमरेश कुमार सिंह नेपाली काँग्रेस ४३ पु १७४०० निर्वाचित
८३ रसुवा जनार्दन ढकाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४१ पु ६६२८ निर्वाचित
८४ धादिंग धन बहादुर घले नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३९ पु ८६६३ निर्वाचित
८५ धादिंग गुरु प्रसाद बुर्लाकोटी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु २०२३६ निर्वाचित
८६ धादिंग राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु २२१९६ निर्वाचित
८७ नुवाकोट अर्जुन नरसिं के.सी. नेपाली काँग्रेस ६६ पु १७३४६ निर्वाचित
८८ नुवाकोट डा.रामशरण महत नेपाली काँग्रेस ६२ पु १८८३१ निर्वाचित
८९ नुवाकोट बहादुर सिंह लामा(तामाङ) नेपाली काँग्रेस ४३ पु १७४९५ निर्वाचित
९० काठमाडौं प्रकाश मान सिंह नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५१३८ निर्वाचित
९१ काठमाडौं माधव कुमार नेपाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु २१७४८ निर्वाचित
९२ काठमाडौं रामेश्‍वर फुयाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १३१०४ निर्वाचित
९३ काठमाडौं गगन कुमार थापा नेपाली काँग्रेस ३७ पु २२३३६ निर्वाचित
९४ काठमाडौं नरहरि आचार्य नेपाली काँग्रेस ६० पु १५३६४ निर्वाचित
९५ काठमाडौं भिमसेन दास प्रधान नेपाली काँग्रेस ५९ पु १४१५१ निर्वाचित
९६ काठमाडौं राम वीर मानन्धर नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु १३२८९ निर्वाचित
९७ काठमाडौं नविन्द्र राज जोशी नेपाली काँग्रेस ५२ पु १३७७४ निर्वाचित
९८ काठमाडौं ध्यान गोविन्द रंजित नेपाली काँग्रेस ६६ पु १४४८३ निर्वाचित
९९ काठमाडौं १० राजेन्द्र कुमार के.सी नेपाली काँग्रेस ५५ पु २०३९२ निर्वाचित
१०० भक्तपुर नारायण मान बिजुक्छे नेपाल मजदुर किसान पार्टी ७३ पु २०४४६ निर्वाचित
१०१ भक्तपुर रामेश्‍वर प्रसाद ढुङ्गेल नेपाली काँग्रेस ५३ पु २११२१ निर्वाचित
१०२ ललितपुर उदय शम्शेर जवरा नेपाली काँग्रेस ४४ पु १८५६० निर्वाचित
१०३ ललितपुर चन्द्र महर्जन नेपाली काँग्रेस ५९ पु २३२३१ निर्वाचित
१०४ ललितपुर मदन बहादुर अमात्य नेपाली काँग्रेस ६३ पु २३५६६ निर्वाचित
१०५ काभ्रेपलाञ्चोक तिर्थ बहादुर लामा नेपाली काँग्रेस ४० पु १२२७० निर्वाचित
१०६ काभ्रेपलाञ्चोक राम हरि सुवेदी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १३५१० निर्वाचित
१०७ काभ्रेपलाञ्चोक कन्‍चन चन्‍द्र बादे नेपाली काँग्रेस ४६ पु १९३९१ निर्वाचित
१०८ काभ्रेपलाञ्चोक विदुर प्रसाद सापकोटा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु १६७५४ निर्वाचित
१०९ सिन्धुपाल्चोक मोहन वहादुर वस्नेत नेपाली काँग्रेस ५५ पु १५०२१ निर्वाचित
११० सिन्धुपाल्चोक अग्नी प्रसाद सापकोटा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५६ पु १२८०८ निर्वाचित
१११ सिन्धुपाल्चोक शेर बहादुर तामाङ्ग नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु १४५२७ निर्वाचित
११२ मकवानपुर इन्द्र बहादुर वानिया नेपाली काँग्रेस ४४ पु ११८८८ निर्वाचित
११३ मकवानपुर सुभास चन्द्र शाह ठकुरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु ११७११ निर्वाचित
११४ मकवानपुर अनन्त प्रसाद पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १४२६८ निर्वाचित
११५ मकवानपुर राजराम स्याङतान नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १०९०४ निर्वाचित
११६ रौतहट माधव कुमार नेपाल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु ८३६१ निर्वाचित
११७ रौतहट मो. मुस्ताक आलम मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ४७ पु १३४५० निर्वाचित
११८ रौतहट प्रभु साह एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४२ पु १३००९ निर्वाचित
११९ रौतहट सत्‍यनारायण भगत विन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४३ पु १०००८ निर्वाचित
१२० रौतहट सुनील कुमार यादव नेपाली काँग्रेस ३३ पु ११२६१ निर्वाचित
१२१ रौतहट राम कुमार भट‍्टराई नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु १४३९८ निर्वाचित
१२२ बारा रामअयोध्या प्रसाद यादव नेपाली काँग्रेस ५८ पु ८३३७ निर्वाचित
१२३ बारा राधे चन्द्र यादव नेपाली काँग्रेस ७३ पु ८८६७ निर्वाचित
१२४ बारा फरमुल्लाह मंसुर नेपाली काँग्रेस ५९ पु १०४५६ निर्वाचित
१२५ बारा नजमा खातुन नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ १२३६१ निर्वाचित
१२६ बारा बलबीर प्रसाद चौधरी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५२ पु १५८०० निर्वाचित
१२७ बारा पुरुषोत्तम पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १६५११ निर्वाचित
१२८ पर्सा राजेन्द्र अमात्य नेपाली काँग्रेस ५६ पु १२४६३ निर्वाचित
१२९ पर्सा विचारी प्रसाद यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४७ पु ८७१४ निर्वाचित
१३० पर्सा राज कुमार गुप्‍ता नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४३ पु १६१९२ निर्वाचित
१३१ पर्सा सुरेन्द्र प्रसाद चौधरी नेपाली काँग्रेस ५६ पु १२९६३ निर्वाचित
१३२ पर्सा जय प्रकाश थारु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु १०४५० निर्वाचित
१३३ चितवन सुरेन्द्र प्रसाद पाण्डे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५५ पु १८७६० निर्वाचित
१३४ चितवन शेष नाथ अधिकारी नेपाली काँग्रेस ६९ पु १७८१० निर्वाचित
१३५ चितवन कृष्ण भक्त पोख्रेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १५६६१ निर्वाचित
१३६ चितवन सुशिल कोइराला नेपाली काँग्रेस ७४ पु २०७६० निर्वाचित
१३७ चितवन बिक्रम पाण्डे राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६० पु १०८५८ निर्वाचित
१३८ गोरखा डा.बाबुराम भट्टराई एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५९ पु २२८२४ निर्वाचित
१३९ गोरखा हितराज पाण्डे एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५९ पु २०७६१ निर्वाचित
१४० गोरखा छम बहादुर गुरुङ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३४ पु १४४४० निर्वाचित
१४१ मनाङ्ग टेक बहादुर गुरुङ नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५२७ निर्वाचित
१४२ लमजुंग जमिन्द्रमान घले नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु ११३०९ निर्वाचित
१४३ लमजुंग चन्द्र बहादुर कुँवर नेपाली काँग्रेस ५३ पु १४७६५ निर्वाचित
१४४ कास्की यज्ञ बहादुर थापा नेपाली काँग्रेस ५८ पु १५८३२ निर्वाचित
१४५ कास्की शारदा पौडेल नेपाली काँग्रेस ६१ ११६६२ निर्वाचित
१४६ कास्की रविन्द्र अधिकारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १३११० निर्वाचित
१४७ कास्की सिता गिरी (ओली) नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ १५४३८ निर्वाचित
१४८ तनहुँ शंकर भण्डारी नेपाली काँग्रेस ४५ पु १५७१३ निर्वाचित
१४९ तनहुँ रामचन्द्र पौडेल नेपाली काँग्रेस ६८ पु १८१४९ निर्वाचित
१५० तनहुँ टुक राज सिग्देल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु १५९७४ निर्वाचित
१५१ स्याङ्जा राजु थापा नेपाली काँग्रेस ३५ पु १६६९९ निर्वाचित
१५२ स्याङ्जा कमल प्रसाद पंगेनी नेपाली काँग्रेस ४९ पु १७७९१ निर्वाचित
१५३ स्याङ्जा मुक्ति प्रसाद पाठक नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु १८७१७ निर्वाचित
१५४ गुल्मी कृष्ण बहादुर छन्तेल थापा नेपाली काँग्रेस ६० पु १०५९२ निर्वाचित
१५५ गुल्मी चन्द्र कान्त भण्डारी नेपाली काँग्रेस ५२ पु २११८९ निर्वाचित
१५६ गुल्मी गोकर्ण राज विष्ट नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १८४३२ निर्वाचित
१५७ पाल्पा राधाकृष्ण कडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १७८०४ निर्वाचित
१५८ पाल्पा सोम प्रसाद पाण्डे नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५८ पु १३१९३ निर्वाचित
१५९ पाल्पा हरि प्रसाद नेपाल नेपाली काँग्रेस ६१ पु १३१३५ निर्वाचित
१६० अर्घाखांची टोप बहादुर रायमाझी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५२ पु १२२८६ निर्वाचित
१६१ अर्घाखांची डा‍. दुमन सिंह थापा क्षेत्री नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १६६५० निर्वाचित
१६२ नवलपरासी शशांक कोइराला नेपाली काँग्रेस ५७ पु १८२२८ निर्वाचित
१६३ नवलपरासी जीवन श्रेष्ठ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु १६२२१ निर्वाचित
१६४ नवलपरासी कृष्ण प्रसाद पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु १४८०४ निर्वाचित
१६५ नवलपरासी वैजनाथ चौधरी थारु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४८ पु १०७५० निर्वाचित
१६६ नवलपरासी विक्रम खनाल नेपाली काँग्रेस ४४ पु ९२०४ निर्वाचित
१६७ नवलपरासी देवकरण प्रसाद कलवार नेपाली काँग्रेस ६० पु १४५८० निर्वाचित
१६८ रुपन्देही अब्दुल रज्जाक गद्दी नेपाली काँग्रेस ५५ पु १४४०० निर्वाचित
१६९ रुपन्देही दिपक वोहरा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६३ पु ८१५२ निर्वाचित
१७० रुपन्देही वाल कृष्ण खा‌ड नेपाली काँग्रेस ५३ पु १८४८१ निर्वाचित
१७१ रुपन्देही विष्णु प्रसाद पौडेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १९५७७ निर्वाचित
१७२ रुपन्देही भरत कुमार शाह नेपाली काँग्रेस ५९ पु १४२७४ निर्वाचित
१७३ रुपन्देही सर्वेन्द्र नाथ शुक्ला तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ६३ पु १४६९२ निर्वाचित
१७४ रुपन्देही कमलेश्‍वर पूरी गोस्वामी तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ५७ पु ९२६३ निर्वाचित
१७५ कपिलवस्तु बलराम अधिकारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५३ पु १६५४७ निर्वाचित
१७६ कपिलवस्तु अतहर कमाल मुसलमान स्वतन्त्र ४३ पु ४६७४ निर्वाचित
१७७ कपिलवस्तु बृजेश कुमार गुप्‍ता तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी ४२ पु ९२२५ निर्वाचित
१७८ कपिलवस्तु सुरेन्द्र राज आचार्य नेपाली काँग्रेस ५५ पु ७९०० निर्वाचित
१७९ कपिलवस्तु अभिषेश प्रताप शाह मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल ३१ पु ८९३९ निर्वाचित
१८० मुस्तांग रोमी गौचन थकाली नेपाली काँग्रेस ५३ पु १४२४ निर्वाचित
१८१ म्याग्दी नबराज शर्मा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १५९५५ निर्वाचित
१८२ बागलुङ हरी बहादुर खड्का नेपाली काँग्रेस ५० पु १३५०० निर्वाचित
१८३ बागलुङ प्रकाश शर्मा पौडेल नेपाली काँग्रेस ५५ पु १०२५३ निर्वाचित
१८४ बागलुङ ज्ञान कुमारी छन्त्याल नेपाली काँग्रेस ५६ १००८९ निर्वाचित
१८५ पर्वत अर्जुन प्रसाद जोशी नेपाली काँग्रेस ५७ पु १२८३८ निर्वाचित
१८६ पर्वत विकाश लम्साल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु १११४१ निर्वाचित
१८७ रुकुम गणेशमान पुन एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४० पु १८५९८ निर्वाचित
१८८ रुकुम जनार्दन शर्मा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५१ पु २२५७५ निर्वाचित
१८९ रोल्पा कृष्ण बहादुर महरा एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ५४ पु ११४०७ निर्वाचित
१९० रोल्पा ओनसरी घर्ती एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३५ १४९६४ निर्वाचित
१९१ प्यूठान बामदेव गौतम नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६५ पु १३९६२ निर्वाचित
१९२ प्यूठान हिरा बहादुर के.सी. नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६१ पु १२७९८ निर्वाचित
१९३ सल्यान टेक बहादुर वस्नेत एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४८ पु १५०८९ निर्वाचित
१९४ सल्यान प्रकाश ज्वाला नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४६ पु १४८२९ निर्वाचित
१९५ दाङ पार्वता डि.सी. चौधरी नेपाली काँग्रेस ४७ ८७१९ निर्वाचित
१९६ दाङ शुशिला चौधरी नेपाली काँग्रेस ४५ १०४३० निर्वाचित
१९७ दाङ राजु खनाल नेपाली काँग्रेस ४७ पु १५०४८ निर्वाचित
१९८ दाङ वुद्धिराम भण्डारी नेपाली काँग्रेस ६४ पु १४५०३ निर्वाचित
१९९ दाङ दीपक गिरी नेपाली काँग्रेस ५२ पु १५३५८ निर्वाचित
२०० डोल्पा धन बहादुर बुढा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ३९ पु ६९८७ निर्वाचित
२०१ मुगु मोहन बानियाँ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ८१४६ निर्वाचित
२०२ जुम्ला ललित जंग शाही नेपाली काँग्रेस ५८ पु ११८६६ निर्वाचित
२०३ कालिकोट महेन्द्र बहादुर शाही एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३७ पु १२०८८ निर्वाचित
२०४ हुम्ला जीवन वहादुर शाही नेपाली काँग्रेस ४९ पु ८३३२ निर्वाचित
२०५ जाजरकोट शक्ति बहादुर बस्नेत एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४४ पु ८०७३ निर्वाचित
२०६ जाजरकोट राजीव विक्रम शाह नेपाली काँग्रेस ४५ पु ९३५७ निर्वाचित
२०७ दैलेख अम्मर बहादुर थापा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५८ पु १५६७० निर्वाचित
२०८ दैलेख लक्ष्मी प्रसाद पोखरेल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५१ पु १५६१९ निर्वाचित
२०९ सुर्खेत पूर्ण बहादुर खड्का नेपाली काँग्रेस ५८ पु १७३०१ निर्वाचित
२१० सुर्खेत ह्रदयराम थानी नेपाली काँग्रेस ५४ पु १७४१९ निर्वाचित
२११ सुर्खेत तप्त बहादुर विष्ट नेपाली काँग्रेस ४९ पु १४७५८ निर्वाचित
२१२ बाँके अमर शर्मा देव राज भार नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६३ पु १३९७२ निर्वाचित
२१३ बाँके दिनेश चन्द्र यादव नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५९ पु १२५८६ निर्वाचित
२१४ बाँके शुसिल कोइराला नेपाली काँग्रेस ७४ पु १०७५३ निर्वाचित
२१५ बाँके दल बहादुर सुनार नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५४ पु १५१८० निर्वाचित
२१६ बर्दिया बामदेव गौतम नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६५ पु १८३४७ निर्वाचित
२१७ बर्दिया संजय कुमार गौतम नेपाली काँग्रेस ५० पु ११६१८ निर्वाचित
२१८ बर्दिया सन्त कुमार थारु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४४ पु १४३०५ निर्वाचित
२१९ बर्दिया मान बहादुर थारु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ४१ पु १४५७४ निर्वाचित
२२० बाजुरा कर्ण बहादुर थापा नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४५ पु २२४५८ निर्वाचित
२२१ अछाम भीम बहादुर रावल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५७ पु १७७२५ निर्वाचित
२२२ अछाम भरत साउँद नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४९ पु १६६६४ निर्वाचित
२२३ बझाङ्ग मान प्रसाद खत्री नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु ११५३० निर्वाचित
२२४ बझाङ्ग लाल बहादुर रावल नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ५० पु १०५९४ निर्वाचित
२२५ डोटी विर बहादुर वलायर नेपाली काँग्रेस ४८ पु १६९५७ निर्वाचित
२२६ डोटी प्रेम बहादुर आले नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४२ पु १२४०० निर्वाचित
२२७ कैलाली जनक राज चौधरी मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ३६ पु ११२९४ निर्वाचित
२२८ कैलाली मोहन सि‌ह राठौर नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ६० पु ११९३२ निर्वाचित
२२९ कैलाली राम जनम चौधरी मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) ५३ पु ११०२७ निर्वाचित
२३० कैलाली गौरी शंकर चौधरी एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) ३२ पु ११९६८ निर्वाचित
२३१ कैलाली दिर्घ राज भाट नेपाली काँग्रेस ६७ पु १६३४६ निर्वाचित
२३२ कैलाली शेर बहादुर देउवा नेपाली काँग्रेस ६८ पु १६४८९ निर्वाचित
२३३ दार्चुला गणेश सिंह ठगुन्ना नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४४ पु २०४७० निर्वाचित
२३४ बैतडी दामोदर भण्डारी नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) ४० पु ११६७२ निर्वाचित
२३५ बैतडी नर बहादुर चन्द नेपाली काँग्रेस ५१ पु १२४६६ निर्वाचित
२३६ डडेलधुरा शेर बहादुर देउबा नेपाली काँग्रेस ६८ पु २३९२० निर्वाचित
२३७ कन्चनपुर दिवान सिंह विष्ट नेपाली काँग्रेस ५२ पु १०२९४ निर्वाचित
२३८ कन्चनपुर नारायण प्रकाश साउद नेपाली काँग्रेस ५१ पु १३४१५ निर्वाचित
२३९ कन्चनपुर बहादुर सिंह थापा नेपाली काँग्रेस ५३ पु १२८३६ निर्वाचित
२४० कन्चनपुर रमेश लेखक नेपाली काँग्रेस ५० पु १४०२३ निर्वाचित
This Page is visited : 23237 Times
Designed & Developed by PCS